Aleksandra Gebler 604 128 296

O mnie

Pracowania architektury ART-HOME zajmuje się głównie projektowaniem i realizacja wnętrz domów i mieszkań prywatnych. Na potrzeby naszych klientów aranżujemy również biura, sklepy firmowe(na przykład Wólczanka, Olmar, lecznice prywatne) i inne obiekty użyteczności publicznej.


Pracując na rynku od 1999 roku wypracowaliśmy sobie zarówno stałą bazę powracających do nas z kolejnymi realizacjami klientów jak również liczny zespół współpracujących z nami firm oferujących wszelki potrzebny do realizacji asortyment materiałowy oraz godne polecenia wykonawstwo naszych pomysłów. Zgłaszającym się do nas potencjalnym klientom oferujemy możliwość zrealizowania ich potrzeb dostosowanych każdorazowo do oczekiwań plastyczno-projektowych oraz możliwości finansowych. Aranżujemy wnętrza według najnowszych trendów dla bardzo młodych ludzi oraz klasyczne dla osób w dojrzałym wieku. Na indywidualne życzenie klienta projektujemy również wnętrza etniczne, rustykalne, z elementami zabytkowymi. Pracujemy w Łodzi i okolicach, ale nie stronimy od współpracy z klientami sąsiadujących miejscowości.


Naszym klientom oferujemy miłą współpracę, niebanalne pomysły na każdą kieszeń oraz pomoc przy realizacji każdego przedsięwzięcia projektowego.